O mnie

Nazywam się Ewelina Wachowiak. Pokazuję Kobietom jak uczyć się angielskiego z przyjemnością, w dowolnym miejscu i czasie. Wiem, że dzięki znajomości języka angielskiego możesz spełnić swoje marzenia i być dziko szczęśliwa! Wiem też, że nabierzesz odwagi, aby sięgać w życiu po więcej i wreszcie uwierzysz w siebie.

Skąd to wszystko wiem? Z własnego doświadczenia!
Jako mama, nauczycielka angielskiego i blogerka wiem jak ciężko jest znaleźć choć odrobinę czasu tylko dla siebie i na siebie. Ba! Mając dziecko, dom, obowiązki czasem wypicie gorącej kawy graniczy z cudem. Oprócz wypełniania codziennych zadań, chcesz także rozwijać się, może uprawiać sport. A może marzysz o nauce języka angielskiego, ale ciągle coś Cię powstrzymuje. A to nie masz z kim zostawić dziecka, a to musisz zrobić obiad i tak na okrągło. Koniec końców poddajesz się i nie walczysz o siebie bo wszystko wokoło jest ważniejsze od Twoich potrzeb. Rozumiem Cię doskonale, bo na co dzień zmagam się z podobnymi dylematami.

Nieistotne jaki zawód wykonujesz czy jakie piastujesz stanowisko. Każda z nas jest motorem napędowym w jakiejś sferze życia. Jeśli jesteś Panią domu to całym tym majdanem zarządzasz Ty! Jeśli jesteś właścicielką swojej firmy to wszystko jest na Twojej głowie. Jeśli Ty padniesz to padnie cały system, prawda? Dlatego też powinnaś dbać o siebie i dawać sobie prawo do odpoczynku i samorozwoju.

Czas zadbać o siebie. Czas zacząć kreować rozwiązania, a nie wymówki. Czas zabrać się za rozwijanie znajomości angielskiego, aby być szczęśliwym i sięgać po więcej.

Wiesz o tym, że już nie musisz szukać opiekunki do dziecka, aby móc spełniać swoje pasje? Nie musisz biec w deszczu na lekcję angielskiego. Nie musisz też stać w korkach i denerwować się, że nie zdążysz na zajęcia. I nie musisz wyjechać za granicę, by nauczyć się języka. TY JUŻ NIC NIE MUSISZ.

Za to MOŻESZ wiele. Pierwszym krokiem jest zmiana nastawienia czy też sposobu myślenia. A kolejnym? Usiądź wygodnie w fotelu z kubkiem herbaty w dogodnym dla Ciebie czasie. Sprawdź kursy, jakie dla Ciebie przygotowałam i zacznij uczyć się ze mną angielskiego już dziś.
To jest Twój czas.

Kim jestem?

Nauczycielka języka angielskiego z tytułem magistra filologii angielskiej na poznańskim UAM. Mam fioła na punkcie angielskiego, kocham uczyć i wykorzystywać do tego nowoczesne technologie. Londyn to mój „drugi dom”. Pomimo, że nigdy w nim nie mieszkałam, fantastycznie się tam czuję.

Moja praca jest moją pasją, którą rozwijam tworząc autorskie ćwiczenia i kursy dostosowane do potrzeb moich uczniów.

Prywatnie jestem mamą uroczego Leonka, który, co by tu ukrywać, jest moim oczkiem w głowie. I podobnie jak ja, zauroczył się Londynem, mimo, że ma dopiero 4 lata!

Poza tym jestem taka jak Ty. Są dni, w które mogę przenosić góry, śpiewam, tańczę, tworzę, uśmiecham się od ucha do ucha. Są też takie, w których nic mi się nie chce, boli mnie głowa i mam wszystkiego dość. Ale nie przejmuję się tym, bo wiem, że jutro będzie lepszy dzień.

Ściskam,
Ewelina

P.S.
Mówmy sobie po imieniu.