Jak uczyć się czasowników nieregularnych i nie zwariować

Opis

Pragniesz oswoić angielskie czasowniki, by mówić płynnie i zyskać pewność siebie? Potrzebujesz angielskiego w pracy i chcesz być postrzegana jako profesjonalistka? Chcesz przełamać barierę językową dzięki znajomości słów i ich poprawnej wymowy? Chcesz spełniać swoje marzenia dzięki znajomości angielskiego? Chcesz podnosić swoje kompetencje językowe, aby czuć się spełniona? Chcesz swobodnie rozmawiać z obcokrajowcami? _____________________________________________________________________________________ Być może angielskie czasowniki nieregularne przyprawiają Cię o ból głowy. Nie wiesz jak się ich nauczyć, a wymowa słów to istna czarna magia... Pamiętaj jednak, że to właśnie znajomość czasowników ułatwia nam swobodną komunikację. Dlatego warto je znać i poprawnie wymawiać. _____________________________________________________________________________________ Kurs online "Jak uczyć się czasowników nieregularnych i nie zwariować" to opracowany przeze mnie kurs mający na celu opanowanie czasowników nieregularnych z przyjemnością, w możliwie krótkim czasie. Do kursu mogą przystąpić zarówno osoby, które dopiero zaczynają, jak i te, które już uczyły się czasowników, ale nadal ich nie używają bądź nie pamiętają. _____________________________________________________________________________________ Kurs ten zawiera 80 najczęściej używanych czasowników w języku angielskim. Opanowanie tych słów pozwoli Ci na swobodną komunikację w codziennych sytuacjach.

Czego się nauczysz w ramach kursu
 • Poznasz triki ułatwiające zapamiętywanie czasowników

  Poznasz metody EFEKTYWNEJ nauki języka, dzięki której wreszcie nauczysz się czasowników nieregularnych, a co najważniejsze będziesz ich używać!

 • Nauczysz się poprawnej wymowy słów!

  Wymowa jest ważna. I choć nie musisz brzmieć jak rodowity Brytyjczyk, warto uczyć się POPRAWNEJ wymowy. Chociażby po to, aby uniknąć kłopotliwych sytuacji. Każdy czasownik opatrzony jest nagraniem wymowy. Dzięki temu, w każdej chwili możesz słuchać i powtarzać wyrazy. Niebawem zaskoczysz nawet samą siebie swoim pięknym akcentem!

 • Ćwiczenia interaktywne

  Uczysz się z dowolnego miejsca na ziemi z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Ćwiczenia interaktywne uatrakcyjnią Twoją przygodę, pozwolą Ci opanować materiał i cieszyć się postępami w nauce.

 • Materiały PDF

  Wszystkie materiały dostępne są także w wygodnej formie PDF: listy czasowników, ćwiczenia, fiszki.

Lekcje

 • 10 lekcje
 • 03:10:00
Poznasz triki na czasowniki, dzięki którym nauka stanie się przyjemna, skuteczna i znacznie szybsza!
 • Video 1
 • Video 2

Opinie o kursie

5.0
Na podstawie 3 opinii
5
4
3
2
1

Olimpia – 13 kwi 2019, 08:51:23

Super kurs dla kazdego ,,teraz uczę się kiedy tylko mam ochotę i wolną chwilę , polecam w 100%

Aniasta – 29 kwi 2019, 10:56:02

Kurs idealny dla każdego, kto chce się nauczyć czasowników nieregularnych raz a dobrze. Urozmaicone interaktywne, do których można wracać, idealnie nadają się do powtórek i utrwalania wiedzy. Ewelina kładzie również nacisk na wymowę poprzez nagrania i możliwość ich odsłuchania w każdym momencie. Dodatkowym atutem są materiały do wydruku, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Brawo! Więcej takich kursów!

Grzegorz – 6 lis 2019, 08:40:26

Materiały i ćwiczenia Bardzo mi pomogły, thank you Ewelina 😁